אודות

אדות

צוות ההנהלה

אדי פפירוב – מנכ"ל
מפתח מיכשור רפואי, בעל ניסיון של כ-15 שנים בפיתוח של פרויקטים בתחום הבריאות. מהגיית הרעיון דרך מחקר רפואי עד אישור ויישום. מתמחה במכשור בתחום אורולוגיה, קרדיולוגיה, גניקולוגיה, אורתופדיה, פיזיותרפיה ומכשירים דיאגנוסטיים רפואיים.

אברוטין אלכסנדר – מדען הראשי
אחראי על פתוח ותכנותה של השיטה. מנהל הפרויקט. בעל מומחיות רחבה במקצב ביולוגי, רפואה סינית, דיקור סיני וכרונופונקטורה. עם ניסיון עשיר של יותר מ 20 שנים בפיתוח של טיפול סנכרון מקצבים ביולוגי. בעליהם של יותר מ – 25 פטנטים ומחבר ספרים.

איגור אברוטין – תכנת ראשי
בעל 20 שנות נסיון בפיתוח תוכנה בתחום האינטרנט וסביבת מחשב אישי.

 

BIOSY (שיטת סנכרון ביוריטמי) הוא התוצאה הסופית של יותר מ 20 שנים של מחקר מדעי, הנדסי והפיתוח של התכנית.

אנו מציעים מוצרים ייחודיים הן ליישום המטפלים וגם לשוק ההפצה ההמונית. אין צורך בניסיון הקודם ברפואה הסינית העתיקה בכדי ליהנות מטיפול BioSy. למוצרים הייחודיים שלנו אין מתחרים בשוק. המוצר יפתור בעיותיהם של מיליוני אנשים שאין להם פתרון ברפואה הקונבנציונלית וגם ברפואה האלטרנטיבית כיום.

כל משתמש יכול לבצע את הטיפול בביתו בשעות המועדפות עליו וללא צורך לביקור אצל מטפלים מקצועיים. ה"ערכה אישית לשימוש ביתי" שלנו היא כמו גרסה אוטומטית לחלוטין ומודרנית של הרופא האישי של הקיסר הסיני האגדי שעשה ניסים בטיפולים מסתוריים המבוצעים במועדים מחושבים במדויק לצורך שמירה על הבריאות, אריכות הימים ופעילות גבוהה של המטופל היקר שלו. למעשה, שיטת BioSy עולה בהרבה על היכולות של כל רופא המיסתי המנוסה ביותר, מפני שהוא מבוסס על טכניקות מתקדמות תוך שימוש בטכנולוגיות מחשוב של מדע המודרני.

השיטה נוסתה ונבדקה מעל 20 שנים של מחקר על חולים רבים עם הצלחה גבוהה מאוד, ללא תופעות לוואי.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter