שאלות נפוצות

איך אנחנו יכולים לעזור לך?
רשמית, שיטת BioSy מתייחסת כרפואה אלטרנטיבית. עם זאת, על פי הוראות השימוש, זה יותר דומה לטיפול תרופתי מבית המרקחת ללא מרשם, שנרכש מהרוקח ומשמש באופן עצמאי בהתאם להוראות שימוש המצורפות וללא הצורך בנוכחותו של רופא במהלך הטיפול

בניגוד לדיקור, BioSy אינו מבוסס על המניפולציה של זרימת אנרגיה היפותטית במערכת של מרידיאן.

השיטה מבוססת על השילוב של מערכת הוליסטית ובעלת מחזורים קצביים(ביחס למערכת מרידיאן). מחזורים אלה לאורך זמן, קשורים למקצבים המורכבים ממקצבים יומיים, עונתיים, וכו ', המשמשים בשיטות ידועות ברפואה סינית.

התפקיד של מחזורי שליטה אלה, במונחים פשוטים יחסית, תואמים לתפקיד של מערכות שירות אוטומטיים (בדומה להתאמת המערכות של המכונית, כגון שלב ההצתה על-ידי מחשב שירות מיוחד).

דֶרֶך כְּלַל. השימוש בגורם מרווחי הזמן בטיפול הסיני כולל הסמכה גבוהה ביותר של הרופא.

באופן כללי, השימוש בגורם מרווחי זמן היה מוגבל, לכל היותר למחזורים יומיים או עונתיים.

יתר על כן, אפילו השימוש בשיטה גרם לרופא בעיה רצינית, כי הרופא היה צריך להיות נוכח ליד המטופל בזמן מסוים, אשר בדרך כלל אינו עולה בקנה אחד עם הזמן של ביקורו של המטופל. על פי אגדות העתיקות, יוקרה כזאת של היכולת להיות צמוד למטופל, מוענקת רק על ידי רופאו של הקיסר.

כל השיטות המתוחכמות הללו, המותאמות עם זרמים היפותטיים של אנרגיית החיים, נדרשות כדי למנוע מינון יתר או חסר מינון במערכת היפותטית של המרידיאנים באקופונקטורה (מערכת תקשורת של כלי דם).

למומחים ברמה הגבוה ביותר לקח כמה עשורים ללמוד שיטות אלה. (בניהול ידני).

בנוסף לאקופונקטורה שתואר לעיל, מספק BIOSY רמה נוספת של ידע סודי, כאשר השימוש המעשי בהם בעלי ראיות היסטוריות מועטות.

ידע זה הגיע אלינו בצורה של שברים חלקיים, שחלקם אינו קשור לרפואה. לדוגמא – Yijing (המנהג העתיק של הגדת עתידות). זה היה הבסיס של ההישגים במתמטיקה לייבניץ (ההתכתבות שלו עם הישועים בסין).

כתב יד עתיק רפואי הכיל אזכור לשימוש במערכת מורכבת יותר ויעיל להפליא של הקצב הגופני, אשר אבד בדרך היסטורית ארוכה.

ביחס למערכת זו, הדיקור של מרידיאן הסטנדרטי פעל כרמה פרימיטיבית של טיפול במצב ידני.

BioSy המבוסס על ידע סודי עתיק, מפרש מחדש את הידע העתיק הזה עם שילוב הטכנולוגיה ומדע מודרניים.

BioSy פועל על מצב של ווסות אוטומטי וגורם להשפעות קליניות רבות עוצמה בעזרת פרוצדורות פשוטות.

שיטת BioSy מבוססת על אפקט התהודה בין המחזורים הפנימיים של האורגניזם האנושי והמחזורים הטבעיים החיצוניים. זאת בניגוד לשיטות הידועות של ויסות הזרימה "אנרגיה חיונית", המשמשת ברפואה הסינית קלסית.

טיפול סנכרון ביוריטמי מפעיל מנגנון אנושי חזק של וויסות עצמי, שהוא סוג של "מערכת שירות" חכמה.

נקודות פעילות בגוף האדם הן כמו מקלדת של המחשב. כדי להפעיל "תכנית שירות" רצויה, יש צורך ללחוץ על רצף המקשים הדרוש במרווחי זמן מחושבים בדיקנות. "תוכנית השירות" הנכונה מתקנת תקלות בגוף. כתוצאה מכך, מערכות הגוף נכנסות למצב של אינטראקציה הרמונית בין עצמם ובין הסביבה.

על ידי גירוי נקודות מפתח מיוחדות על הגוף ובזמנים המוגדרים ניתן:

 • נרמול מטבוליזם
 • חיזוק פונקציונאליות של בלוטות אנדוקריניות
 • האטת שינויים פיזיים בגוף הקשורים בתהליך ההזדקנות
 • וויסות ואיזון בעבודה של כל מערכות הגוף

לחזק את היכולת להתנגד להשפעות של גורמים מטרידים (הפנימיות וחיצוניות), וכו '

השיטה לא רק משתלבת היטב עם הרפואה הקונבנציונלית, אלא גם בנויה על אותן העיקרונות, מה שנראה מהרשימה של תוכניות מוצעות:
 • תסמונת גיל המעבר(Menopausal Syndrome) – גלי חום, הזעת יתר, נדודי שינה, מצבי רוח דכאוניים, עצבנות, הפרעות בתפקוד שלפוחית השתן, ירידה בחשק המיני וכו'
 • טיפול אנטי אייג'ינג לנשים (Rejuvenation program for women) – הצערת מראה, שיפור שליטה על המשקל על ידי תזונה וכו'
 • ליבידו ושיפור תפקוד מיני (Libido and Sexual Enhancer) – (לנשים וגברים)
 • הפרעות במחזור החודשי(Menstrual Disorders) – אי סדירות במחזור או כאבים קשים במחזור
 • הפרעות בתפקוד שלפוחית השתן(Bladder Disorders) – סינדרום השלפוחית הרגיזה והפרעות נוספות
 • תסמונת מעי הרגיז(IBS) – התכווצות במעי, כאבי בטן, נפיחות, עצירות או לחילופין שילשול
 • הפרעות בתפקוד הפרוסטאטה (Prostate Disorders) – מניע וטיפול
 • סוכרת(Diabetes) – טיפול ומניעת סיבוכים
 • מיגרנה(Migraine)
 • דיכאון(Depression)
 • נדודי שינה(Insomnia)
 • הפרעת דחק פוסט-טראומטית (Posttraumatic Stress Syndrome)
BioSy מסתמך על אותם העקרונות כמו תרופות מהרפואה הקונבנציונליות – זה קל לשימוש, ונגיש לכולם (לא רק לאח"מים).

לשיטה אין מגבלות גיל, אבל תוכניות ספציפיות ממוקדות לקבוצות גיל שונות. לדוגמא, ילדה סובלת מכאבי מחזור לא צריכה לדאוג לתסמונת גיל המעבר ולהיפך.

תכנית אנטי-אג'ינג עשויה לעניין לא רק למי שכבר סובלים ממחלות הקשורות לגיל, מתח נפשי מתאים לכל גיל, וסוכרת (בעיקר מניעתה), למרבה הצער, אין מגבלות גיל.

מניעה של מחלות שצריכה להיות הכיוון העיקרי של הפעולות שלנו על שימור הבריאות. אבל הטבע האנושי הוא טיפולי, ודאגה לבריאותנו מתחילה לאחר התעוררות של הבעיות.

לפי האגדות, רופאו של הקיסר הסיני קיבל תשלום קבוע רק אם המטופל המלכותי שלו היה בריא ופעיל. אם היה לקיסר בעיות בריאות התשלום הופסק – העיקרון לשלם לבריאות ולא לטיפול במחלה.

BioSy מבצע תחזוקה מונעת להרבה מחלות שעדיין לא באו לידי ביטוי ומונע התפתחות לא רצויה של מחלות הקיימות.

השיטה מאפשרת במקרים רבים למנוע מחלות הקשורות לגיל כמו שינויים בערמונית, סוכרת סוג II, למנוע או להפחית משמעותית את הסימפטומים המכאבים של גיל המעבר .

מי שנחשף ללחץ המומלץ לבצע טיפול מונע דיכאון או תסמונת פוסט-טראומטית, על מנת להימנע מההשלכות של השפעות שליליות ארוך טווח של המתח.

כל התוכניות בעלות פוטנציאל למנוע ולצמצם שינויים הקשורים לגיל והשפעת שליליות מגורמים חיצוניים
משתמשי BioSy לעתים קרובות לא שמים לב להסרה של כמה בעיות בריאות שעדיין לא זוהו. עיקרון הפעולה גורם לסנכרון הפעולה של האורגניזם כולו, אשר מספק השפעה חיובית כוללת מכל התוכניות המיוחדות.

מומלץ להשתמש בטיפול BioSy אם לא באופן קבוע, אז לפחות מעת לעת למניעה, כפי שהגוף זקוק כדי לסנכרן את הפעולה של המערכות שלה אחד עם השני ועם הסביבה.

לפעמים מטופל עשוי להרגיש את ההשפעה החיובית (היעלמות של התסמינים הכואבים) לאחר פרוצדורה הראשונה, ובמקרים אחרים – התוצאה מופיעה במלואו לאחר כל מהלך טיפול.

בכל מקרה, זה לא מומלץ להפסיק את הטיפול בתחילה (לאחר שיפור סובייקטיבי).

זה חיוני מאוד למניעה.

עד היום, לא דווחו תופעות לוואי. בכל מקרה, זה לא יזיק להתייעץ עם רופא (לדוגמא, כדי להבהיר את האבחנה).

בכל מקרה, אין כוונה להזניח את הרפואה הקונבנציונלית, במיוחד במצבים הדורשים התערבות דחופה לאבחון (צריך להימנע מטעויות אבחון, זה יכול להוביל לאובדן של זמן).

רפואה קונבנציונלית, שמטרתה לטפל בתסמינים הגלויים של המחלה, משתמשת כשיטה העיקרית החלפה של תפקודי הגוף פגועים (למשל מוזרק רכיב כימי אנלוגי לגוף,כשייצורו מופחת על ידי הגוף כתוצאה ממחלה). תוצאת של גישה זו: הגוף מאבד מיכולתו לייצר רכיב זה באופן עצמאי .

BioSy עובד בדיוק בכיוון ההפוך – הוא משחזר את יכולתו של הגוף לתמוך בפונקציות חיוניות, לשחזר פונקציונאליות של איברים בודדים והאינטראקציה ההרמונית שלהם.

לכן, BioSy מסוגל לספק לשיקום הגוף לאחר טיפול אינטנסיבי של רפואה קונבנציונלית.

למעשה, ההיבט המעשי של השיטה שהוצגה בתוכניות אינו כולל כל את הסודות של השיטה, או אפילו ידע. זה הצד החיצוני בלבד של הידע המורכב, שלא ניתן לבטא בשפה פשוטה או נוסחות מתמטיות חשופות.

אגב, אפילו יותר פשוט (ביחס לBioSy) מערכת שליטה ידנית באמצעות תזרים הקשור באנרגיית חיים דרך מערכת המרידיאנים(אקופונקטורה), תוארה על ידי שפה אלגוריתמית מורכבת למדי. לימוד המיומנות של המערכת השלמה של ידע זה לוקח יותר מתריסר שנים לאנשי מקצוע מתקדמים.

זה מפתיע, אבל השיטה של בקרה האוטומטית היא תוצאה של יותר מ -30 שנים של עבודה על היצירה של כלי תוכנה להתאמה ידנית של זרמים היפותטים מתוחכמים של אנרגיית חיים על בסיס סודות העתיקים המשוחזרים.

במהלך הזמן, הבנו כי מערכת היחסים עם מערכת המרידיאנים של נקודות דיקור (שדרכם זורמת אנרגיית חיים ההיפותטית) לגוף האדם, דומה למערכת יחסים של מערכת השירות למנגנון מסובך.

בואו להבין שמינוח האנרגיה אילץ את הצורך לתאר את העבודה של מנגנון מורכב הזמין לתפיסה דמיונית.הרעיון של אנרגיה, בייצוג של המדע מודרני, עשוי להיות מטעה משום שהוא אינו מתייחס לתהליכי אנרגיה, אלא למידע. אנרגיה היא המדד של תנועה. במובן כללי יותר, זה הוא מדד של שינוי. באורגניזם חי זה "שינוי של שינויים" .המעבר מהמושג "חיים אנרגיה" למושג "שליטה" ו- "ניהול" הוביל, בסופו, להבנת העקרונות של מערכת שירות אוטומטית.

התוצאות עלו על כל הציפיות –ניתן ליצור מערכת שמראה תוצאות טובות יותר מאשר התאמה הידנית, נפתח הסיכוי ליצירת מוצרי צריכה, עדיפים על כל מוצר VIP בודד.

"ערכה אישי BioSy לשימוש ביתי" היא מימושה של אפשרות זו.

צריך לרכוש "ערכת BioSy לשימוש ביתי", גישה לאינטרנט מכל מכשיר, ואבחנה מהרופא משפחה או רופא מומחה (במקרה של בעיות ספציפיות).

לכל סוג של מניעה, התחדשות, אריכות ימים, להגדיל מיניות וחיוניות. למעשה, לשיטה אין הגבלות ומגבלות כלשהם, והאבחנה היא כדי לקבל החלטה על טיפול BioSy, אלא כדי למנוע אובדן של זמן אם נדרש טיפול חירום קונבנציונלי.

השיטה אינה מבקשת להחליף את הרפואה הקונבנציונלית – Biosy היא תוספת ייחודית לצורך, אבל לפעמים עתיר יתר, טיפול קונבנציונלי.

יש לכם שאלה אלינו? נשמח לענות!

אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות

  כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter