סוכרת

טיפול בסוכרת ותחזוקה מונעת

ערכה לשימוש ביתי


לרכישה

₪200 משלוח חינם

BIOSY הינה ערכה לטיפול אישי. בדומה לדיקור סיני, טיפול זה מתבצע באמצעות גירוי מקומי של נקודות ייעודיות (נקודות מפתח מהרפואה הסינית) ,טיפול ממוקד בנקודות אלו מפעיל תהליכי ריפוי בגוף. כל זאת, בלי מעורבות של חומרים כימיים ותרופות. BIOSY מביאה את הדיקור הסיני המסורתי בצורה נגישה וידידותית עד אליך. הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית וממוקדת.

סוכרת

הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית. להבדיל מהדיקור, ערכת הטיפול של BIOSY מביאה את הטיפול למאה עשרים ואחת. ומאפשרת טיפול ללא התערבות של מדקר.
ערכת הטיפול של BIOSY כוללת קפסולות חימום לשימוש חד פעמי. את הקפסולות הללו מניח המטופל על פי הנחיות התוכנית. הקפסולות בטוחות לשימוש והן לא מצריכות מגע תת עורי. בדומה לדיקור אך ללא מחטים נוצר גירוי מקומי. בהתאם למיקום של הקפסולות על הגוף מתחיל תהליך של שיקום והטבה. הכל בתאם לאופי המחלה או הכאב. עבור המטופלים, התהליך מאוד פשוט וברור.
  • מקבלים בתוך ימים ספורים את הערכה.
  • בערכה מקבלים קוד אישי שמאפשר התחברות למערכת תמיכה מקוונת.
  • לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית, לפי המחלה והסימפטומים שאותם הוא חווה.
  • הטיפול נעשה על פי ההנחיות, באופן עצמי ופשוט בבית.
  • המיקוד הוא כפול – היכן ומתי. כלומר, מקבלים את ההסבר לאילו נקודות בגוף מצמידים את הקפסולות. בנוסף,
  • מקבלים רשימת המועדים שבהם יש להשתמש בהן. הכל תוך סנכרון עם תהליכים טבעיים בגוף.

שיטת הטיפול יכולה להועיל במגוון רחב של מחלות וסימפטומים. התוצאות מוכיחות את עצמן שוב ושוב. בין היתר, ניתן להקל ואף להעלים סוגים שונים של כאבים. סיוע משמעותי בסוכרת מסוג 1 ו-2.

הטיפול הממוקד בסוכרת מסייע ב:

  • סוכרת סוג 1- שיפור פעילות מערכות הגוף
  • מניעת סיבוכים חמורים ביותר
  • סוכרת סוג 2- שיקום ניכר ואף מלא
הייחודיות של BIOSY נובעת מכך שאין זה טיפול בסימפטומים אלא הנעה של תהליכים ביולוגיים בגוף. ההנעה הזאת מביאה לטיפול בשורש המחלה. להבדיל מתרופות התוקפות את הסימפטום הפיזי בלבד, BIOSY מתייחסת אל הגוף כמכלול. נעשה שימוש בנקודות מפתח ייחודיות ללא צורך בתרופות וללא תופעות לוואי. במצבים שבהם הרפואה הקונבנציונלית מתקשה להביא לשיפור המיוחל, BIOSY מצליחה. סיוע הוליסטי במצבי מחלות כרוניים ואקוטיים.

היפואלרגני

100% טבעי

בטוח לשימוש

ללא תופעות לוואי

מיוצר בישראל

לא נוסה על בע"ח

2

4

1

3

המלצות

caret-down caret-up caret-left caret-right
דור רמת גן
ד', 46 רחובות
אני סובל מסוכרת סוג II כבר 9 שנים ולוקח 3 כדורים ביום. עם הרבה ספק וחוסר אמון החלטתי לנסות את שיטת BioSy. לא היה לי מה להפסיד, תוך ארבעה טיפולים עם מרווח של 2-3 ימים, כבר ראיתי שינוי עצום. בעבר הייתי עוקב אחרי דיאטה קפדנית- עכשיו אני אוכל פירות בכל יום, כולל תאנים, אפרסקים ונקטרינות שמעולם לא הרשיתי לעצמי. המצב הכללי של הבריאות שלי השתפר במידה ניכרת. אני מרגיש יותר אנרגטי ומצב הרוח שלי השתפר.
ר', 40 פתח תקווה
לאחר תקופה בה א' בני בן ה-12 חש כי גופו יוצא מאיזון- תחושות של צימאון, שתייה מרובה וירידה במשקל הוא אובחן כחולה סוכרת סוג I. שבועיים לאחר האשפוז הראשון בבית החולים הוחלט להתחיל טיפול בעזרת אינסולין, כאשר במקביל קיבלנו המלצה על הטיפול בשיטת BIOSY. לאחר מספר טיפולים בשיטה ירדה רמת הסוכר שלו ביחד עם הורדת מינון האינסולין. חודש וחצי לאחר מכן הופסקה הזרקת האינסולין לחלוטין.

* המוצרים של BIOSY אינם מהווים תרופה.
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter