מפיג מתחים ולחצים

ערכה לשימוש ביתי


לרכישה

₪200 משלוח חינם

BIOSY הינה ערכה לטיפול אישי. בדומה לדיקור סיני, טיפול זה מתבצע באמצעות גירוי מקומי של נקודות ייעודיות (נקודות מפתח מהרפואה הסינית) ,טיפול ממוקד בנקודות אלו מפעיל תהליכי ריפוי בגוף. כל זאת, בלי מעורבות של חומרים כימיים ותרופות. BIOSY מביאה את הדיקור הסיני המסורתי בצורה נגישה וידידותית עד אליך. הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית וממוקדת.

הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית. להבדיל מהדיקור, ערכת הטיפול של BIOSY מביאה את הטיפול למאה עשרים ואחת. ומאפשרת טיפול ללא התערבות של מדקר.
ערכת הטיפול של BIOSY כוללת קפסולות חימום לשימוש חד פעמי. את הקפסולות הללו מניח המטופל על פי הנחיות התוכנית. הקפסולות בטוחות לשימוש והן לא מצריכות מגע תת עורי. בדומה לדיקור אך ללא מחטים נוצר גירוי מקומי. בהתאם למיקום של הקפסולות על הגוף מתחיל תהליך של שיקום והטבה. הכל בתאם לאופי המחלה או הכאב. עבור המטופלים, התהליך מאוד פשוט וברור.
  • מקבלים בתוך ימים ספורים את הערכה.
  • בערכה מקבלים קוד אישי שמאפשר התחברות למערכת תמיכה מקוונת.
  • לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית, לפי המחלה והסימפטומים שאותם הוא חווה.
  • הטיפול נעשה על פי ההנחיות, באופן עצמי ופשוט בבית.
  • המיקוד הוא כפול – היכן ומתי. כלומר, מקבלים את ההסבר לאילו נקודות בגוף מצמידים את הקפסולות. בנוסף,
  • מקבלים רשימת המועדים שבהם יש להשתמש בהן. הכל תוך סנכרון עם תהליכים טבעיים בגוף.

שיטת הטיפול יכולה להועיל במגוון רחב של מחלות וסימפטומים. התוצאות מוכיחות את עצמן שוב ושוב. בין היתר, ניתן להקל ואף להעלים סוגים שונים של כאבים. סיוע משמעותי בהפגת מתחים ולחצים.

הטיפול הממוקד בהפגת מתחים ולחצים מסייע ב:

  • החזרת האיזון הרגשי
  • מעניק תחושת רוגע ושלווה
  • טיפול בשורש הבעיה על ידי הנעת תהליכים ביולוגיים בגוף.
הייחודיות של BIOSY נובעת מכך שאין זה טיפול בסימפטומים אלא הנעה של תהליכים ביולוגיים בגוף. ההנעה הזאת מביאה לטיפול בשורש המחלה. להבדיל מתרופות התוקפות את הסימפטום הפיזי בלבד, BIOSY מתייחסת אל הגוף כמכלול. נעשה שימוש בנקודות מפתח ייחודיות ללא צורך בתרופות וללא תופעות לוואי. במצבים שבהם הרפואה הקונבנציונלית מתקשה להביא לשיפור המיוחל, BIOSY מצליחה. סיוע הוליסטי במצבי מחלות כרוניים ואקוטיים.

היפואלרגני

100% טבעי

בטוח לשימוש

ללא תופעות לוואי

מיוצר בישראל

לא נוסה על בע"ח

2

4

1

3

המלצות

caret-down caret-up caret-left caret-right
י', 47 תל אביב
הייתה לי בעיה רצינית עם האוזן השמאלית. היה רעש זמזום קבוע. לא יכולתי לישון, הותשתי והתשישות השפיעה על הפעילויות היומיומיות שלי. חשבתי שאני יוצאת מדעתי. לאחר סבב רופאים בלתי יעיל, שמעתי על שיטת BioSy מאחד מחבריי והחלטתי לנסות. רעש הזמזום נעלם באורח פלא ביום שלמחרת. הייתי בסדר במשך שבוע. ואז הרעש הישן מחדש הופיע שוב. הפעם זה היה הרבה יותר שקט מאשר בעבר. חזרתי על התהליך שוב. רעש הזמזום הפסיק לרדוף אותי ואת דפוסי השינה שלי חזרו לקדמותו. זה פשוט מרגיש כמו נס !
י', 45 גבעתיים
בעקבות שימוש ממושך במחשב במסגרת העבודה שלי, התחלתי להרגיש כאבים ביד ימין. רמות הכאב היו נוראיות, זה הפריע לי אפילו לשטוף את הפנים. ראיתי מספר רופאים שהמליצו לי על פתרונות זמניים בלבד כמו לקיחת משככי כאבים. כשנודע לי לראשונה על שיטת BioSy הרגשתי די סקפטי לגבי זה, עם זאת, מכיוון שהשיטה לא משתמשת בכימיקלים ולא יכולה באופן פוטנציאלי לפגוע בכל מקרה ,החלטתי לנסות. לאחר יום או ימים הכאב התחיל להיות חלש יותר ויותר. אחרי שבוע זה לגמרי נעלם ולא היה לי בעיה מאז -יד ימין שלי מתפקדת באופן מלא.

* המוצרים של BIOSY אינם מהווים תרופה.
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter