נוגדי דיכאון

נוגדי דיכאון
נוגדי דיכאון

ערכה לשימוש ביתי

הטיפול האישי והמתוחכם של BioSy מסוגל לחזק ולשפר תהליכי החלמה טבעיים הטמונים בגופינו

  • המשתמש יכול לבצע את הטיפול בביתו ובשעות המועדפות עליו
  • BioSy מציע פתרונות לבעיות בריאותיות שאינן נגישות לשיטות אחרות של הרפואה
  • לBioSy אין תופעות לוואי
ערכה לשימוש ביתי

₪100 משלוח חינם

כיצד פועלת קפסולת Biosy

זו הדרך לשמור על עדנה ואריכות ימים באופן טבעי

הסוד העתיק בכף ידך

BIOSY הינה ערכה ייחודית לטיפול ואיזון המערכות הפנימיות בגופנו. מצבי חולי וסימפטומים נוספים הנגרמים כתוצאה של מתח, מחלות כרוניות, שינויים הקשורים לגיל, הפרעות של המערכת ההורמונלית וגורמים אחרים.

הערכה

ערכת BIOSY כוללת מספר התקני חימום (כל אחד מהם מיועד לשימוש חד פעמי) וכן סט של הוראות שימוש. הערכה כוללת גם קוד אישי לשימוש באיזור האישי באתר, כך שלאחר הרכישה מקבל כל מטופל תוכנית טיפול, לטיפול אישי בהתאם לסוג המחלות והסימפטומים המצריכים טיפול.

השיטה

BIOSY הינה למעשה פרי פיתוח טכנולוגי חדיש, אך כזה הנשען גם על ידע וניסיון מצטבר עתיק יומין. השיטה מבוססת על דרך טיפול ייחודית שמחזירה את הגוף לאיזון ומאפשרת לו להתחזק ולהגיע למצב של ריפוי.

השיטה המחקרית מבוססת על מדעים מדויקים, שרואים בגוף האדם מערכת שלימה, הוליסטית, בעלת מקצב הרמוני.

הפיתוח הטכנולוגי מבוסס על הפעלת נקודות מפתח בגוף בהתאם לתוכנית זמנים מדויקת, עם מציאת חלונות זמן לטיפול כדי להביא לשיפור המיוחל. לכל מחלה מותאמות נקודות שבהן מתמקד הטיפול: כל מטופל מקבל תוכנית אישית לאחר רכישת הערכה.

ייחודיות

הייחודיות של BIOSY נובעת מכך שאין זה טיפול בסימפטומים אלא הנעה של תהליכים ביולוגיים בגוף. ההנעה הזאת מביאה לטיפול בשורש המחלה.

המחלות הנפוצות של המאה ה-21 קשורות באופן ישיר ליציאת מערכות הגוף מאיזון. BIOSY מתמקדת בהחזרתם לאיזון הטבעי ובכך מצליחה לעורר את הגוף מחדש לחידוש וריפוי.

להבדיל מתרופות התוקפות את הסימפטום הפיזי בלבד, הייחוד של BIOSY הינה בהתייחסות אל הגוף כמכלול. נעשה שימוש בנקודות מפתח ייחודיות ללא צורך בתרופות וללא תופעות לוואי. במצבים שבהם הרפואה הקונבנציונלית מתקשה להביא לשיפור המיוחל, BIOSY מצליחה.

סיוע הוליסטי במצבי מחלות כרוניים ואקוטיים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter