מיגרנה

טיפול במיגרנה

ערכה לשימוש ביתי


לרכישה

₪200 משלוח חינם

BIOSY הינה ערכה לטיפול אישי. בדומה לדיקור סיני, טיפול זה מתבצע באמצעות גירוי מקומי של נקודות ייעודיות (נקודות מפתח מהרפואה הסינית) ,טיפול ממוקד בנקודות אלו מפעיל תהליכי ריפוי בגוף. כל זאת, בלי מעורבות של חומרים כימיים ותרופות. BIOSY מביאה את הדיקור הסיני המסורתי בצורה נגישה וידידותית עד אליך. הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית וממוקדת.

BIOSY הינה ערכה לטיפול אישי. בדומה לדיקור סיני, טיפול זה בנקודות מפתח, מפעיל את תהליכי הריפוי הטמונים בגוף. כל זאת, בלי מעורבות של חומרים כימיים כאלה או אחרים וגם ללא דיקור. הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית.

להבדיל מהדיקור, ערכת הטיפול של BIOSY מביאה את הטיפול למאה עשרים ואחת. ומאפשרת טיפול ללא התערבות של מדקר.

ערכת הטיפול של BIOSY כוללת קפסולות חימום לשימוש חד פעמי. את הקפסולות הללו מניח המטופל על פי הנחיות התוכנית. הקפסולות בטוחות לשימוש והן לא מצריכות מגע תת עורי. בדומה לדיקור אך ללא מחטים נוצר גירוי מקומי. בהתאם למיקום של הקפסולות על הגוף מתחיל תהליך של שיקום והטבה. הכל בתאם לאופי המחלה או הכאב. עבור המטופלים, התהליך מאוד פשוט וברור.
  • מקבלים בתוך ימים ספורים את הערכה.
  • בערכה מקבלים קוד אישי שמאפשר התחברות למערכת תמיכה מקוונת.
  • לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית, לפי המחלה והסימפטומים שאותם הוא חווה.
  • הטיפול נעשה על פי ההנחיות, באופן עצמי ופשוט בבית.
  • המיקוד הוא כפול – היכן ומתי. כלומר, מקבלים את ההסבר לאילו נקודות בגוף מצמידים את הקפסולות. בנוסף,
  • מקבלים רשימת המועדים שבהם יש להשתמש בהן. הכל תוך סנכרון עם תהליכים טבעיים בגוף.
שיטת הטיפול יכולה להועיל במגוון רחב של מחלות וסימפטומים. התוצאות מוכיחות את עצמן שוב ושוב. בין היתר, ניתן להקל ואף להעלים סוגים שונים של כאבים: כאבי ראש, מיגרנות ועוד הטיפול הממוקד לסובלים ממיגרנות מסייע ב:
  • מניעת התקף כאב
  • הקלה על כאב בזמן התקף
  • מסייע בוויסות ואיזון של כל מערכות הגוף
  • מסייע לאיזון רגשי והורמונלי
הייחודיות של BIOSY נובעת מכך שאין זה טיפול בסימפטומים אלא הנעה של תהליכים ביולוגיים בגוף. ההנעה הזאת מביאה לטיפול בשורש המחלה. להבדיל מתרופות התוקפות את הסימפטום הפיזי בלבד, BIOSY מתייחסת אל הגוף כמכלול. נעשה שימוש בנקודות מפתח ייחודיות ללא צורך בתרופות וללא תופעות לוואי. במצבים שבהם הרפואה הקונבנציונלית מתקשה להביא לשיפור המיוחל, BIOSY מצליחה. סיוע הוליסטי במצבי מחלות כרוניים ואקוטיים.

היפואלרגני

100% טבעי

בטוח לשימוש

ללא תופעות לוואי

מיוצר בישראל

לא נוסה על בע"ח

2

4

1

3

המלצות

caret-down caret-up caret-left caret-right
תומר, 34 תל אביב
יובל, 42 פתח תקווה
מגיל 20 אני סובל מכאבי ראש והתקפי מיגרנה קשים. תקופה ארוכה חייתי על משככי כאבים קשים, אין סוף בדיקות, טיפולים אלטרנטיביים, שינוי תזונתי שעזר מעט אבל לא הצליח לפתור לגמרי את הסבל. רכשתי את ערכת באיוסי והתחלתי טיפול תוך התקף נוסף של מיגרנה. ההקלה בכאב הגיע לאחר כ10 דק. ההתקף התקצר, ולאחר השלמת הטיפול כבר חצי שנה שלא סבלתי מכאבי ראש והתקפי מיגרנות. מומלץ בחום!
מיטל, 36 אשקלון
הבן שלי החל לסבול ממיגרנות בגיל ההתבגרות, לאחר בדיקות מקיפות, טיפולים אלטרנטיבים על בסיס שבועי, החלטתי לנסות גם את הערכה של באיוסי. חייבת להודות שזה פשוט קסם! כבר במהלך הטיפול הראשון הוא הרגיש הקלה מידית. אנחנו מאוד מרוצים וממליצים וממשיכים להשתמש בערכה אחת לכמה חודשים.

* המוצרים של BIOSY אינם מהווים תרופה.
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter