דיכאון

דיכאון

ערכה לשימוש ביתי


לרכישה

₪200 משלוח חינם

דיכאון

BIOSY הינה ערכה לטיפול אישי. בדומה לדיקור סיני, טיפול זה מתבצע באמצעות גירוי מקומי של נקודות ייעודיות (נקודות מפתח מהרפואה הסינית) ,טיפול ממוקד בנקודות אלו מפעיל תהליכי ריפוי בגוף. כל זאת, בלי מעורבות של חומרים כימיים ותרופות. BIOSY מביאה את הדיקור הסיני המסורתי בצורה נגישה וידידותית עד אליך. הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית וממוקדת.

דיכאון

הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית. להבדיל מהדיקור, ערכת הטיפול של BIOSY מביאה את הטיפול למאה עשרים ואחת. ומאפשרת טיפול ללא התערבות של מדקר.
ערכת הטיפול של BIOSY כוללת קפסולות חימום לשימוש חד פעמי. את הקפסולות הללו מניח המטופל על פי הנחיות התוכנית. הקפסולות בטוחות לשימוש והן לא מצריכות מגע תת עורי. בדומה לדיקור אך ללא מחטים נוצר גירוי מקומי. בהתאם למיקום של הקפסולות על הגוף מתחיל תהליך של שיקום והטבה. הכל בתאם לאופי המחלה או הכאב. עבור המטופלים, התהליך מאוד פשוט וברור.
  • מקבלים בתוך ימים ספורים את הערכה.
  • בערכה מקבלים קוד אישי שמאפשר התחברות למערכת תמיכה מקוונת.
  • לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית, לפי המחלה והסימפטומים שאותם הוא חווה.
  • הטיפול נעשה על פי ההנחיות, באופן עצמי ופשוט בבית.
  • המיקוד הוא כפול – היכן ומתי. כלומר, מקבלים את ההסבר לאילו נקודות בגוף מצמידים את הקפסולות. בנוסף,
  • מקבלים רשימת המועדים שבהם יש להשתמש בהן. הכל תוך סנכרון עם תהליכים טבעיים בגוף.

שיטת הטיפול יכולה להועיל במגוון רחב של מחלות וסימפטומים. התוצאות מוכיחות את עצמן שוב ושוב. בין היתר, ניתן להקל ואף להעלים סוגים שונים של כאבים. סיוע משמעותי בטיפול ומניעת הפרעות ערמונית.

הטיפול הממוקד במניעה וטיפול בדיכאון מסייע ב:

  • השפעה ברמה הפיזית והנפשית
  • יצירת פרץ אנרגיה טבעי
  • שיפור תפקוד מיני
הייחודיות של BIOSY נובעת מכך שאין זה טיפול בסימפטומים אלא הנעה של תהליכים ביולוגיים בגוף. ההנעה הזאת מביאה לטיפול בשורש המחלה. להבדיל מתרופות התוקפות את הסימפטום הפיזי בלבד, BIOSY מתייחסת אל הגוף כמכלול. נעשה שימוש בנקודות מפתח ייחודיות ללא צורך בתרופות וללא תופעות לוואי. במצבים שבהם הרפואה הקונבנציונלית מתקשה להביא לשיפור המיוחל, BIOSY מצליחה. סיוע הוליסטי במצבי מחלות כרוניים ואקוטיים.

היפואלרגני

100% טבעי

בטוח לשימוש

ללא תופעות לוואי

מיוצר בישראל

לא נוסה על בע"ח

2

4

1

3

המלצות

caret-down caret-up caret-left caret-right
ז', 43 תל אביב
רצף אירועים מצער הביא אותי לתקופה בה דיכאון אפף אותי. לא יכולתי לעבוד, התקשיתי להיות עם הילדים, הרגשתי שהראש שלי מכוסה על ידי "חישוק פלדה”. כצפוי, רופאים הציעו תרופות נוגדות דיכאון. למזלי, נודע לי על שיטת BioSy. לאחר הטיפול השני שעשיתי בערב, התעוררתי למחרת בבוקר עם הרגשה מעולה.”חישוק הפלדה” נעלם. בפעם הראשונה מזה חודשים הרגשתי תחושה טובה בחזרה. אני מביע את תודתי הכנה ליוצר של שיטה נפלאה זו.
ה', 36 ראשון לציון
אחרי שהפסקתי לעשן, הרגשתי בדיכאון חזק ביותר. עקבתי אחרי המלצות והשתמשתי בשיטת BioSy לרפא את הדיכאון. פתאום הרגשתי שאני יכולה לחיות גם בלי זה. זו היתה תחושה די חדשה אחרי שהפסקתי לעשן. אני עדיין יכולה לחוות מן תשוקה לסיגריה מעת לעת, אבל אי לקיחת הניקוטין לא גורם לי לדיכאון יותר. הכמיהה שלי לניקוטין הפכה הרבה יותר קלה לשליטה. אני בטוחה לחלוטין שטיפול הזה עזר לי ושיפר את המצב שלי.

* המוצרים של BIOSY אינם מהווים תרופה.
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter