כאב גב תחתון

כאב גב תחתון

ערכה לשימוש ביתי


לרכישה

₪200 משלוח חינם

גב תחתון

BIOSY הינה ערכה לטיפול אישי. בדומה לדיקור סיני, טיפול זה מתבצע באמצעות גירוי מקומי של נקודות ייעודיות (נקודות מפתח מהרפואה הסינית) ,טיפול ממוקד בנקודות אלו מפעיל תהליכי ריפוי בגוף. כל זאת, בלי מעורבות של חומרים כימיים ותרופות. BIOSY מביאה את הדיקור הסיני המסורתי בצורה נגישה וידידותית עד אליך. הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית וממוקדת.

גב תחתון

הערכה כוללת קפסולות חימום בטיחותיות שתפקידן לגרות נקודות מפתח על פי תוכנית אישית. להבדיל מהדיקור, ערכת הטיפול של BIOSY מביאה את הטיפול למאה עשרים ואחת. ומאפשרת טיפול ללא התערבות של מדקר.
ערכת הטיפול של BIOSY כוללת קפסולות חימום לשימוש חד פעמי. את הקפסולות הללו מניח המטופל על פי הנחיות התוכנית. הקפסולות בטוחות לשימוש והן לא מצריכות מגע תת עורי. בדומה לדיקור אך ללא מחטים נוצר גירוי מקומי. בהתאם למיקום של הקפסולות על הגוף מתחיל תהליך של שיקום והטבה. הכל בתאם לאופי המחלה או הכאב. עבור המטופלים, התהליך מאוד פשוט וברור.
  • מקבלים בתוך ימים ספורים את הערכה.
  • בערכה מקבלים קוד אישי שמאפשר התחברות למערכת תמיכה מקוונת.
  • לכל מטופל מותאמת תוכנית טיפול אישית, לפי המחלה והסימפטומים שאותם הוא חווה.
  • הטיפול נעשה על פי ההנחיות, באופן עצמי ופשוט בבית.
  • המיקוד הוא כפול – היכן ומתי. כלומר, מקבלים את ההסבר לאילו נקודות בגוף מצמידים את הקפסולות. בנוסף,
  • מקבלים רשימת המועדים שבהם יש להשתמש בהן. הכל תוך סנכרון עם תהליכים טבעיים בגוף.

שיטת הטיפול יכולה להועיל במגוון רחב של מחלות וסימפטומים. התוצאות מוכיחות את עצמן שוב ושוב. בין היתר, ניתן להקל ואף להעלים סוגים שונים של כאבים. סיוע משמעותי בכאבי גב תחתון.

הטיפול הממוקד בכאב גב תחתון מסייע ב:

  • הפחתת כאב
  • הקלה מהטיפול הראשון
  • סנכרון מערכות ליצירת איזון
הייחודיות של BIOSY נובעת מכך שאין זה טיפול בסימפטומים אלא הנעה של תהליכים ביולוגיים בגוף. ההנעה הזאת מביאה לטיפול בשורש המחלה. להבדיל מתרופות התוקפות את הסימפטום הפיזי בלבד, BIOSY מתייחסת אל הגוף כמכלול. נעשה שימוש בנקודות מפתח ייחודיות ללא צורך בתרופות וללא תופעות לוואי. במצבים שבהם הרפואה הקונבנציונלית מתקשה להביא לשיפור המיוחל, BIOSY מצליחה. סיוע הוליסטי במצבי מחלות כרוניים ואקוטיים.

היפואלרגני

100% טבעי

בטוח לשימוש

ללא תופעות לוואי

מיוצר בישראל

לא נוסה על בע"ח

2

4

1

3

המלצות

caret-down caret-up caret-left caret-right
ריקי, 47 הוד השרון
לקראת גיל 45 התחלתי לסבול מתופעות שונות בגוף. הווסת התחילה לאחר, הייתי עצבנית ומותשת ובעיקר לא הבנתי מה קורה לגוף שלי. אני חיה חיים בריאים ועושה ספורט ולא חשבתי שגיל המעבר בכלל קשור אלי. אחרי כמה טיפולים טבעיים שניסיתי ולא עזרו, קניתי ערכה של באיוסי. הייתי די סקפטית אבל, הפלא קרה. אחרי הטיפול השני כבר התחלתי להרגיש ממש הקלה בגוף, הווסת חזרה להיות סדירה כבר תקופה ארוכה, חזרתי לחיים הרגועים שהיו לי לפני. ממליצה בחום לכל אישה.
ויקטוריה, 50 קרית אתא

מאוד ממליצה על ערכת באיוסי. סבלתי מאוד מגלי חום, עליה במשקל, הרגשתי נורא עם עצמי. כבר במהלך הטיפולים הרגשתי הקלה משמעותית וכעבור כמה חודשים ירדתי 10 ק"ג מה שלא הצלחתי לעשות לפני.

גלית, 40 נתניה
האחר הלידה השלישית הגוף שלי קרס. עליתי המון במשקל בהמלך ההריון ולא הצלחתי לחזור לעצמי. גלי החום השתלטו עלי, יובש בעור, חוסר חשק מיני, חוסר איזון הורמונאלי ועוד. ניסיתי מספר מטפלים ואחד מהם המליץ לי על ערכת באיוסי ושם הייתה התפנית. הרגשתי איך בהדרגה הגוף שלי חוזר לעצמו, עברו כמעט שנתיים וחצי מהלידה ואין זכר לתסמינים.

* המוצרים של BIOSY אינם מהווים תרופה.
המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter