תסמונת גיל המעבר

תסמונת גיל המעבר
מיגרנה

ערכה לשימוש ביתי

הטיפול האישי והמתוחכם של BioSy מסוגל לחזק ולשפר תהליכי החלמה טבעיים הטמונים בגופינו

  • המשתמש יכול לבצע את הטיפול בביתו ובשעות המועדפות עליו
  • BioSy מציע פתרונות לבעיות בריאותיות שאינן נגישות לשיטות אחרות של הרפואה
  • לBioSy אין תופעות לוואי
ערכה לשימוש ביתי

₪200 משלוח חינם


כיצד פועלת קפסולת Biosy

זו הדרך לשמור על עדנה ואריכות ימים באופן טבעי

הסוד העתיק בכף ידך

BIOSY הינה ערכה ייחודית לטיפול ואיזון המערכות הפנימיות בגופנו. מצבי חולי וסימפטומים נוספים הנגרמים כתוצאה של מתח, מחלות כרוניות, שינויים הקשורים לגיל, הפרעות של המערכת ההורמונלית וגורמים אחרים.

השיטה

BIOSY הינה למעשה פרי פיתוח טכנולוגי חדיש, אך כזה הנשען גם על ידע וניסיון מצטבר עתיק יומין. השיטה מבוססת על דרך טיפול ייחודית שמחזירה את הגוף לאיזון ומאפשרת לו להתחזק ולהגיע למצב של ריפוי.

השיטה המחקרית מבוססת על מדעים מדויקים, שרואים בגוף האדם מערכת שלימה, הוליסטית, בעלת מקצב הרמוני.

הפיתוח הטכנולוגי מבוסס על הפעלת נקודות מפתח בגוף בהתאם לתוכנית זמנים מדויקת, עם מציאת חלונות זמן לטיפול כדי להביא לשיפור המיוחל. לכל מחלה מותאמות נקודות שבהן מתמקד הטיפול: כל מטופל מקבל תוכנית אישית לאחר רכישת הערכה.

הערכה

ערכת BIOSY כוללת מספר התקני חימום (כל אחד מהם מיועד לשימוש חד פעמי) וכן סט של הוראות שימוש. הערכה כוללת גם קוד אישי לשימוש באיזור האישי באתר, כך שלאחר הרכישה מקבל כל מטופל תוכנית טיפול, לטיפול אישי בהתאם לסוג המחלות והסימפטומים המצריכים טיפול.

ייחודיות

הייחודיות של BIOSY נובעת מכך שאין זה טיפול בסימפטומים אלא הנעה של תהליכים ביולוגיים בגוף. ההנעה הזאת מביאה לטיפול בשורש המחלה.

המחלות הנפוצות של המאה ה-21 קשורות באופן ישיר ליציאת מערכות הגוף מאיזון. BIOSY מתמקדת בהחזרתם לאיזון הטבעי ובכך מצליחה לעורר את הגוף מחדש לחידוש וריפוי.

להבדיל מתרופות התוקפות את הסימפטום הפיזי בלבד, הייחוד של BIOSY הינה בהתייחסות אל הגוף כמכלול. נעשה שימוש בנקודות מפתח ייחודיות ללא צורך בתרופות וללא תופעות לוואי. במצבים שבהם הרפואה הקונבנציונלית מתקשה להביא לשיפור המיוחל, BIOSY מצליחה.

סיוע הוליסטי במצבי מחלות כרוניים ואקוטיים.

תסמונת גיל המעבר

תסמונת גיל המעבר כוללת 3 תקופות: לפני, במהלך ואחרי הפסקת הוסת. לעיתים קרובות זה מתחיל בשלהי גיל40. הטיפולים התקופתיים של BioSy תומכים בשיפור הבריאותי של האישה בכל שלב ושלב של גיל המעבר ומסוגלים להאריך את התקופה הפוריות ב5 עד 10 שנים.

את יכולה להיראות צעירה יותר מגילך

BioSy היא הדרך הטבעית המפצה על חוסר איזון ההורמונאלי עבור נשים עם בעיות/תסמונות גיל המעבר. רמות הורמונים מאוזנות הן הבסיס לשיפור מראה, שמירה על גוון עור ומניעה של התפתחות קמטים וכתמי הגיל. בעזרתBIOSY , אישה יכולה להיראות צעירה יותר מגילה העכשווי.

לאחר שימוש בערכה, נשים מדווחות על ירידה משמעותית בתדירות או אפילו סיום של תסמיני גיל המעבר כמו גלי חום, נדודי שינה וירידה בחשק המיני. בעת השימוש ולאחריו לא דווחו תופעות לוואי, בניגוד לתופעות האופיניות לטיפולים הורמונאליים תרופתיים.

נשים אף דיווחו על איזון המשקל, לאחר ניסיונות ירידה שלא זכו להצלחה מספקת בעבר.

הדרך הטבעית להחזרת הנעורים ואריכות ימים

קליימקס (Climax) ביוונית פירושו "מדרגות" ובשפות אחרות זהו שם נרדף לגיל המעבר (Menopause) ולכן, חשוב מאוד לרדת לאט מבלי למעוד לאחר כל צעד.

גיל המעבר נקרא גם "המראה של כל החיים". ככל שיחסי גומלין של האישה עם עצמה ועם העולם מאוזנים כך היא תושפע פחות מקליימקס (תסמינים של גיל המעבר). דברי חוכמה אלו הם למעשה המפתח לפתרון הבעיה.

היכולת להסתגל לשינויי הגוף הקשורים לגיל, תוך שמירה על הרמוניה במערכות הגוף, הוא התנאי ההכרחי להימנעות מהפרעות בגיל המעבר.

היכולת להסתגל לשינויי הגוף, תוך כדי שמירה על הרמוניה במערכות הגוף, הוא התנאי ההכרחי להימנעות מהפרעות גיל המעבר
הגישה המדעית הוהנדסית שלBioSy הופכת תיאוריה טיפולית ומתוחכמת למוצר צריכה קל לשימוש, נגיש ואינו דורש מומחה לדיקור הסיני או כל מטפל אחר. ערכת BioSy מבוססת על הפעלת אפקט טיפולי על נקודות מפתח בגוף האדם (בדומה לנקודות דיקור סיני) בהתאם למרווחי זמן מחושבים בעלי רצף מוגדר. האפקט נגרם בעזרת פליטה תרמית נמוכה ובטוחה מההתקנים המסופקים בערכה הטיפולית ואין צורך במטפל מקצועי.

גירוי נקודות מפתח ובתזמון הנכון גורם ל:

  • נרמול מטבוליזם
  • חיזוק פונקציונאליות של בלוטות אנדוקריניות
  • האטת שינויים פיזיים בגוף הקשורים בתהליך ההזדקנות
  • וויסות ואיזון בעבודה של כל מערכות הגוף

לא נדרש ידע או ניסיון ברפואה הסינית כדי ליהנות מיתרונותיו הרבים של הטיפול.

כל משתמש יכול לבצע את הטיפול באווירה ביתית נינוחה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

כדי להתחיל את החיפוש לחץ על Enter